Aksuvital Ballı Kudret Narı Macunu 230 Gr

Fiyat:
200,00 TL
 
Bal & Bitki Karışımı Kudret Narı MacunuİÇERİK:

Bal, ( % 91.3 De Miktarı ) Mohoney ( % 91.3 ), Balsam Cucumber Fruit ( % 6.7 ), Propolis, Pollen, Camomile, Strax Resin, St. John's Wort Herb, Marshmallow Flower, Melissa Leaf, Basil Herb, Licorice Root, Mamordica Charantia ( % 6.7 Kudret Narı Meyvesi), Propolis, Polen, Matricaria Recutita ( Mayıs Papatyası ), Liquidambar Orientalis ( Günlük / Sığla Ağacı Reçinesi ), Hypericum Perforatum ( Sarı Kantaron Toprak Üstü ), Althea Officinalis ( Hatmi Çiçeği ), Melissa Officinalis ( Oğulotu Yaprağı ), Ocimum Basilicum ( Fesleğen Toprak Üstü ), Glycyrrhiza Glabra ( Meyan Kökü )


KULLANIMI: Yetişkinler İçin Günde 2 Defa Yemeklerden Önce 1 Tatlı Kaşığı Alınması Tavsiye Edilir.

Recommended To Take 2 Times Daily By 1 Spoon Before The Meal Times.

GRAMAJ:230 G
 
 Kudret Narı Nerede Yetişir
Son Zamanlarda Oldukça Popüler Olan Kudret Narı, Asya Ve Afrika'nın Pek Çok Bölgesinde Yetişir. Doğu Afrika'da, Amazon Havzasında Ve Karayip Adaları'nda Doğal Olarak Yetişir. Güney Amerika Ve Uzak Doğu'da Da Varlık Gösterir. 

Kudret Narı Türkiye'de Yetişir Mi?
Kudret Narı Sıcak Ve Nemli İklim Koşullarında Yetişebilen Bir Bitki Olmaktadır. Türkiye'de En Çok Bursa Ve Yalova Gibi Yerlerde Yetişmektedir. Kudret Narı İklim Tipi Olarak Tropikal Bölge Meyvesi Olduğundan Denize Yakın Yerlerde Ve Uyumlu Topraklarda Kolaylıkla Yetişmektedir.

Kudret Narı Her Yerde Yetişir Mi?
Kudret Narı, Kabakgiller Familyasında Yer Alır Ve Momordica Charantia Olarak Adlandırılır. Genellikle Afrika, Güney Amerika Gibi Tropikal İklim Bölgelerinde Yetişse De Ülkemizde Ve Dünyada Çeşitli Ülkeler Tarafından Besin Maddesi Ve İlaç Amaçlı Kullanımı İçin Yetiştiriciliği Yapılır.

Kudret Narı Hangi Mevsimde Olur?
Taze Kudret Narı Meyvesinin Yetişmesi Ve Hazır Olması Haziran Ayını Bulup. Meyvenin Toplanması Ve Bitmesi Ekim Ayına Kadar Devam Etmektedir.

Kudret Narı Nereden Temin Edebiliriz?
Taze Kudret Narı Meyvesi 3 Kg - 3000gr Tarladan Doğal Meyve ...
Kudret Narı Meyvesi Kabakgiller Familyasına Aittir. Genellikle Tropikal İklimlere Sahip Bölgelerde Yetişmektedir. Ülkemizde Çoğunlukla Antalya, Bursa Ve Yalova Bölgelerinde Yetiştirilir Ve Bir Çok Alanda Kullanılmaktadır.

Kudret Narının Diğer Adı Nedir?
Kudret Narı Veya Diğer Adıyla Karela, Sarmaşık Formunda Olup Yaz Mevsiminde Çiçek Açarak Meyve Veren, İlaç Yanı Sıra Gıda Endüstrisinde De Kullanılan Tropikal Bir Bitki Türüdür.

Kudret Narı Veya Diğer Adıyla Karela, Sarmaşık Formunda Olup Yaz Mevsiminde Çiçek Açarak Meyve Veren, İlaç Yanı Sıra Gıda Endüstrisinde De Kullanılan Tropikal Bir Bitki Türüdür. Olgunlaştığında Kırmızı Ve Turuncu Renk Alan Kudret Narının Bu Döneminde Tadı Acılaşırken, Vitamin Değerleri De Azalır. Bu Sebeple Tam Olarak Olgunlaşmadan Hasat Edilmesi Gerekir.

Meyvenin İçinde Kırmızı Ve Çok Taneli Küçük Çekirdekler Yer Alır. Bu Çekirdeklerin Tüketilmemesi Gerekir. Olgunlaştığında 8-15 Cm Boyutlarına Ulaşabilen Bitkinin Dış Yüzeyi İse Dikenlidir. Bu Tropik Bitki Taze Meyve Olarak Yenilebildiği Gibi Zeytinyağı Ve Balla Karıştırılarak Da Tüketilebilir.

Ülkemizde Acayip Elma Ya Da Papara Olarak Da Bilinen Bitkinin Latince De Manası Isırma’dır. Filipinlerde Ampalaya, Batı Ülkelerinde İse Afrika Hıyarı, Balsam Armudu, Balsam Elması, Acı Kabak Ve Acı Kavun İsimleri İle Bilinir.
Diğer Özellikler
Stok KoduwMzc0Njc2MDE1Mg
MarkaAksuvital
Stok DurumuVar
8690770322823

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

SAYFAMIZDAN YAPACAĞINIZ 800 TL VE ÜZERİNDE ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETİ BİZDEN 
VE BİTTİMİ HAYIR AYRICA SEPETTE EK İNDİRİMLER SİZLERİ BEKLİYOR

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.