Ceviz Kabuğu 3 Kg lık Paket

Fiyat:
450,00 TL
Yeşil Ceviz Kabuğu
Günümüzde Ceviz Tüketen İnsanların Birçoğu Cevizin Sadece Sert Kahverengi Kabuğu Olduğunu Düşünür. Aslında Cevizin En Üst Katmanında Yeşil Bir Tabaka Mevcuttur. Bu Bilinmeyen Yeşil Ceviz Kabuğu, En Az Ceviz Kadar Faydalıdır Ve Birçok Sektörde Yaygın Olarak Kullanılmaktadır.

Neden Yeşil Ceviz Kabuğu Kullanmalıyım?
Yeşil Ceviz Kabuğu Doğal Bir Ürün Olup, Maliyetinin Ucuz  Yani Ekonomik Olması, Ulaşılabilirliği, Kısa Sürede Temini, Kalitesinin Aynı Seviyelerde Olması Tercih Sebebi Bir Ürün Olarak Karşımıza Çıkmakta Ve Bir Çok Alanda Aktif Olarak Kullanılmaktadır:


Ekonomik:
Doğal Ham Boya Sanayisinde, Kozmetikte, İlaç Sanayisinde Ve Baharat Sektöründe Kullanılan Yapay Ürünler İle Kıyaslandığında Fiyat-Performans Açısından Her Zaman Ön Plana Çıkan Doğal Bir Üründür. Kabuğun Atomik Yapısı Gereği Boya Performansını Çok Uzun Süre Devam Ettirdiği İçin Boya Sektöründe Ekonomik Avantaj Sağlamaktadır.

Yeşil Ceviz Kabuğu
Ülkemizde Ceviz Üretimi İçin Ayrılan Alan Miktarı 195000 Hektar Alandır. Başlıca Batı Marmara, Ege, Orta Anadolu Bölgelerinde Bol Miktarda Üretilmektedir. Çorum, Manisa, Denizli Ve Elazığ Gibi İllerin Ceviz Üretiminde Öncü Olmaları Yeşil Ceviz Kabuğuna Ulaşım Konusunda Kolaylık Göstermektedir.

Ceviz Kabuğu
Cevizin Yeşil Kabuğu Ayrıştırılması Esnasında Herhangi Bir İşlem Görmemesi Ve Sadece Elle Soyulması Sahip Olduğu Bütün Faydalı Mineralleri Kaybetmemesi Noktasında Büyük Önem Arz Etmektedir. Ayrıca Kabuğun Kurutulması Güneş Işığı İle Gerçekleştirilmektedir. Bu Doğal Şartlarda Temin Edilen Yeşil Ceviz Kabuğu Kalitesinde Ödün Vermemektedir.

Ceviz Kabuğu
Ceviz Ağaçlarının Yetiştirilmesi, Ceviz Hasadının Kaldırılması Ve Kurutulma Süreçleri Boyunca Uygulanan İşlemler Tamamen Doğaldır.

Ceviz Kabuğu
Kurutulan Yeşil Ceviz Kabuğu Hem Etken Madde Hem De Saf Olarak Saç Boyası, Saç Bakımı, Kına, Sabun, Krem, Kolonya Vb. Kozmetik Ürünlerinde En Çok Tercih Edilen Ürünlerin Başında Gelir.

Yeşil Ceviz Kabuğu
Kabuk İşlenip Toz, Granül Ve Nano Parçacık Boyutlarında Nano-Teknoloji Alanında Kendini Yenileyen, Kir Tutmayan Ve Su Geçirmeyen Özelliklerde Dış Cephe Yapı Malzemesi Ve Giyim, Otomotiv, İnşaat Gibi Birçok Sektörde Boya Olarak Kullanılıyor. Ayrıca Üniversitelerde Nano-Teknoloji Alanında Birçok Araştırmada Doğal Ham Madde Olarak Kullanılıyor.

Neden Yeşil Ceviz Kabuğu Kullanmalıyım?
Yeşil Ceviz Kabuğu Doğal Bir Ürün Olup, Maliyetinin Ucuz  Yani Ekonomik Olması, Ulaşılabilirliği, Kısa Sürede Temini, Kalitesinin Aynı Seviyelerde Olması Tercih Sebebi Bir Ürün Olarak Karşımıza Çıkmakta Ve Bir Çok Alanda Aktif Olarak Kullanılmaktadır

Kurutulmuş Yeşil Ceviz Kabuğu Ne İşe Yarar?
Yeşil Ceviz Kabuğu Satışı Fiyatları 
Yeşil Ceviz Kabuğu Kullanım Alanları

Kurutulan Yeşil Ceviz Kabuğu Hem Etken Madde Hem De Saf Olarak Saç Boyası, Saç Bakımı, Kına, Sabun, Krem, Kolonya Vb. Kozmetik Ürünlerinde En Çok Tercih Edilen Ürünlerin Başında Gelir.

Yeşil Ceviz Kabuğu Nasıl Saklanır?
Kabuklu Ceviz Nasıl Saklanır, Sorusuna Yanıtlarımızı Aşağıdaki Gibi Sıralayabiliriz: Kabuklu Cevizlerinizi Kuru Ve Serin Bir Yerde, Hava Alan File Torbalarda Saklamalısınız. Kiler Ve Işık Almayan Dolaplar, Kabuklu Cevizi Saklamak İçin Uygun Yerlerdir. Kabuklu Cevizleri Buzdolabında Saklayabilirsiniz
Diğer Özellikler
Stok KoduxNTE0NzE3NDYwNA
MarkaBİNBİR ÇEŞİT GIDA İTH.İHR.PAZ.SAN.VE TİC.LTD ŞTİ
Stok DurumuVar
8690770322982

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

SAYFAMIZDAN YAPACAĞINIZ 800 TL VE ÜZERİNDE ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETİ BİZDEN 
VE BİTTİMİ HAYIR AYRICA SEPETTE EK İNDİRİMLER SİZLERİ BEKLİYOR

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.