Çifte Kavrulmuş Kabak Çekirdeği Tuzlu 500 Gr lık Paket

Fiyat:
195,00 TL
Çifte Kavrulmuş Kabak Çekirdeği

Çıtır çıtır çitleyebileceğiniz çekirdekler, kendi içerisinde çeşitlere ayrılsa da herkesin favorisi değişiklik gösterebilmektedir. Bugün www.1001cesit.com.tr olarak eşsiz lezzeti ile çitlemekten keyif alanların favorilerinden biri olan çifte kavrulmuş balkabağı çekirdek çeşitlerine yer verdik. Çekirdek çitlemek dendiğinde akla herkesin televizyon karşısında geçirdiği vakitler geliyor. Akşamları televizyon eşliğinde odaya yayılan çıtlama sesleri, bir süre sonra odaklanmaktan duyulmaz hale geliyor. Bağımlılık yapan, başladıkça durdurulamayan çifte kavrulmuş çekirdek türleri, her eve sesiyle lezzetiyle hoş sohbetler katıyor.

Balkabağının içerisinden çıktığı adından da anlaşılan kabak çekirdekleri, kavrulduğu zaman beyaz renk değil koyu yeşil bir hal alır. Az oranda yağlı ve lezzetli olan içi de tüketirken oldukça keyif verir. İri içten oluşan bir kabak çekirdeği çitlemek isteyenler için Nevşehir kabakları oldukça ünlüdür. Bu çekirdekler kavrulduğunda iki kat lezzet ve koku yaymaya başlar. Bu nedenle ağırlıklı olarak kavrulmuş halleri tercih edilmekte ya da sade hali kavurtulmaktadır. Bir oturuşta bir ailenin neredeyse 1 kilo kadar tüketebileceği kabak çekirdekleri oldukça gerçekçidir. Hele bir de kalabalık bir aile yapısına sahipseniz çekirdek iki kat daha bağımlılık yapan keyif kuruyemişidir. Web sitemizde gerek kavrulmuş gerek kavrulmamış birçok çeşit kabak çekirdeğini bulmanız mümkün. Damak zevkinize göre dilediğiniz tercihi yapabilir ve çitlemek için gün sayabilirsiniz.

Balkabağı çekirdeği, az kalorisi ile de oldukça rağbet gören bir ürün. Hem bol bol tüketirken, keyif alırken aynı zamanda az kalorili olması çok amaçlı bir kuruyemiş olmasına neden oluyor. Aynı zamanda kabak çekirdeklerini tek tüketmenin yanında, salatalarınıza ya da evde yoğurulmuş ekmeklerinize eklemeyi de düşünebilirsiniz. Kuruyemişler pratik besinler olmanın yanında zamanla birçok tarifte yer almaya devam ediyor. Var olan tarifleri uygulayabilir ya da kendi tarifinizi oluşturabilirsiniz. Çünkü damak zevkinizi en iyi siz bilirsiniz. Bizler de damak zevkinize ulaşan yolda birer aracı olarak sizler için çalışmaktayız. Güvenilir ve kaliteli kuruyemişler için her daim web sitemizi ziyaret edebilirsinizBinbir Çeşit 1001 Çeşit Gaziantep Yöresel Ürünler Yöresel Ürünler Güvenli E Ticaret Güvenli Alışveriş Çekirdek Çifte Kavrulmuş Kabak Çekirdeği Tuzlu Nevşehir Kabak Çekirdeği Tuzlu Kabak Çekirdeği Tuzlu Kabak Çekirdeği Tuzlu Çekirdek Çekirdek Çifte Kavrulmuş Kabak Çekirdeği Tuzlu Nevşehir Kabak Çekirdeği Tuzlu Kabak Çekirdeği Tuzlu Kabak Çekirdeği Tuzlu Çekirdek Kabak Çekirdeği Ne Gibi Faydaları Var Kabak Çekirdeği Çiğ Mi Faydalı Kavrulmuş Mu Kabak Çekirdeği Ne Sıklıkla Tüketilmeli Kabak Çekirdeği Tuzlu Mu Tuzsuz Mu En Lezzetli Kabak Çekirdeği Çeşitleri Çiğ Kabak Çekirdeği En Lezzetli Kabak Çekirdeği Çeşitleri Çiğ Kabak Çekirdeği İçi Tuzsuz ve Kavrulmamış Doğal İç Kabak Çekirdeği Kabak Çekirdeği Çekirdekler Modelleri Kavrulmuş Kabak Çekirdeği Çifte Kavrulmuş Tuzlu ve Tuzsuz Kabak Çekirdeği Kabak Çekirdeği Fiyatları Kabak Çekirdeği Fiyatı Kabak Çekirdeği Fiyatları Ne Kadar En İyi Kabak Çekirdeği Nerenin Türkiye'de Kabak Çekirdeği Nerede Yetişir Türkiye'de En Çok Kabak Çekirdeği Nerede Yetişir Kabak Çekirdeği Kalitesi Nasıl Anlaşılır Kabak Çekirdeği Hangi İlde Yetişir Kabak Çekirdeği Yetişiyor Nevşehir Kabak Çekirdeği En Ucuz Kabak Çekirdeği En Ucuz Kabak Çekirdeği Çiğ Antep Pazarı Kabak Çekirdeği Çifte Kavrulmuş Kabak Çekirdek 250 GR Kavrulmuş Kabak Çekirdeği İndirimli Fiyat Nevşehir Kabak Çekirdeği 500 Gr Tuzlu Tuzsuz Nevşehir Tuzsuz Kabak Çekirdeği 500 Gr Kabak Çekirdeği Fiyatı ve Çeşitleri Nevşehir Çifte Kavrulmuş Kabak Çekirdeği Nevşehir Çifte Kavrulmuş Kabak Çekirdeği 250 Gram Uygun Fiyat İle Kabak Çekirdeği Kabak Çekirdeği Çifte Kavrulmuş Tuzlu Çifte Kavrulmuş Çekirdek Çifte Kavrulmuş Çekirdek Fiyatları Tuzlu Kabak Çekirdeğiiri Tuzsuz Kabak Çekirdeği Tuzsuz Kavrulmuş İri Nevşehir Kabak Çekirdeği Kaç Çeşit Kabak Çekirdeği Var İç Kabak Çekirdeği Nevşehir Kabak Çekirdeği Beyaz Çiğ Nevşehir Kabak Çekirdeği Tuzsuz Nevşehir Kabak Çekirdeği Nevşehir Kabak Çekirdeği Çifte Kavrulmuş Çekirdek Nevşehir Kabak Çekirdeği Nedir Kabak Çekirdeği Hangi İlde Meşhur Kapadokya Kabak Çekirdeği Neden Pahalı Nevşehir Kabak Çekirdeği Satın Al Kabak Çekirdeği Satın Al Erkekler Neden Kabak Çekirdeği Yer Çekirdek Nedir Çekirdek Çeşitleri Çekirdek Çeşitleri ve Fiyatları Çekirdek Fiyatları ve Çeşitleri
Diğer Özellikler
Stok KoduxODE5NjkwMTM2Mg
MarkaBİNBİR ÇEŞİT GIDA İTH.İHR.PAZ.SAN.VE TİC.LTD ŞTİ
Stok DurumuVar
8690770323462

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

SAYFAMIZDAN YAPACAĞINIZ 800 TL VE ÜZERİNDE ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETİ BİZDEN 
VE BİTTİMİ HAYIR AYRICA SEPETTE EK İNDİRİMLER SİZLERİ BEKLİYOR

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.