Ferşanlı Limon Aromalı Toz İçecek 300 Gr

Fiyat:
42,50 TL
İndirimli Fiyat (%8,2) :
39,00 TL
Kazancınız 3,50 TL
En Keyifli Renkli Çay: Oralet
Oralet herkesin çocukluğunda çok severek içtiği nostaljik bir içecektir. Özellikle çocuklara çay ve kahveye alternatif olarak verilir. Piyasaya sürüldüğünde soğuk olarak tüketilmesi düşünülmüş ancak Türkiye’deki sıcak içecek içme alışkanlığından ve ilk piyasaya çıktığında buzdolaplarının yaygın olarak kullanılmamasından dolayı sıcak olarak tüketilmiştir. Daha sonra özellikle toz oraletlerin çıkmasıyla soğuk olarak da tüketilmeye başlanmıştır.

Günümüzde oralet markası oraleti sıcak ya da soğuk içim ürünü olarak sunmaktadır. Sıcak oralet çay ve kahve sevmeyenler, farklı bir sıcak içecek içmek isteyenler, ya da çocukluğunun içeceğini yeniden içmek isteyenler; soğuk oralet ise meyve suları ve gazlı içeceklere alternatif arayanlar tarafından tüketilmektedir. Bunun yanı sıra oralet çeşitli tatlıların yapımında da kullanılmaktadır.Oralet Çeşitleri Nelerdir?
Oralet ilk olarak portakal aromalı ve granüllü içecek olarak satışa sunulmuştur. Daha sonra limon, kuşburnu, elma çeşitleri geliştirilmiştir. Diğer markaların da piyasaya girmesiyle granüllü oraletin yanında toz oralet de piyasada kendine yer bulmuştur.

Oralet markası, oraleti şu anda piyasada granül içecek ve toz içecek olmak üzere iki farklı türde satışa sunmaktadır. Granül içecek olarak oralet elma, portakal, limon, kuşburnu; toz içecek olarak, limon, portakal, vişne seçenekleri mevcuttur. Portakal, elma, kuşburnu ve kivili oralet çeşitleri en çok tercih edilen çeşitlerdendir.Oralet İçindekiler Nelerdir?
Oraletin içeriği farklı markalarda değişiklik gösterebilir. Oraletin toz ya da granüllerinde meyve aromaları, şeker, sitrik asit, renklendirici ve tatlandırıcı vardır. Meyve aromaları oraletin çeşidine göre olabilir.

Benzer şekilde oraletin aromasına uygun renkte renklendirici de oraletin içeriğinde bulunur. Bu içeriklere ek olarak topaklanmayı önleyici maddeler ve asit düzenleyiciler de yer alabilir.

Oralet piyasaya çıktığında siyah çay ve kahvenin çocuklara zararlı olduğu düşünüldüğünden onlar için daha sağlıklı bir seçenek olarak kabul edilmiştir. Oralet kışın sıcak olarak tüketildiğinde ısınmaya, yazık soğuk olarak tüketildiğinde serinlemeye yardımcı olur.
Diğer Özellikler
Stok Kodu1Mjc5Njg5MzUyNA
MarkaFerşanlı Toz İçecek
Stok DurumuVar
8690770324078

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

SAYFAMIZDAN YAPACAĞINIZ 800 TL VE ÜZERİNDE ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETİ BİZDEN 
VE BİTTİMİ HAYIR AYRICA SEPETTE EK İNDİRİMLER SİZLERİ BEKLİYOR

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.