Isırgan Tohumu Tozu 500 Gr lık Paket

Fiyat:
250,00 TL
Isırgan Otu Tohumu Var Mı?
Isırgan Otu, Kuzey Asya Kökenli Bir Bitkidir. Günümüzde Ülkemizde Ve Tim Dünyada Yaygın Olarak Alternatif Tıp Tedavisinde Kullanılır. Genel Olarak Yaprak Ve Kökleri Kullanılsa Da Yaygın Olarak Son Zamanlarda Tohumu Da Kullanılmaya Başladı
Isırgan Otu Türkiye'de Nerede Yetişir
Karadeniz Bölgesinde Doğal Olarak Yetişen Isırganotu Geçmişten Günümüze Kadar İlaç, Kozmetik, Boya Gibi Farklı Alanlarda Kullanılan Bitkiler Arasında Yeralmıştır. Yol Kenarlarında, Tarlalarda Ve Ormanlarda Bulunan Bu Bitki Kültürel Değeri Olan Bitkilerimizdendir.
Isırgan Otu En Çok Nerede Yetişir?
Ilıman İklimleri Sever Ve Ülkemizin Hemen Hemen Her Bölgesinde Rahatlıkla Yetişir. Büyük Bir Kısmı Çok Yıllık Olup, Diğerleri İse Tek Yıllık Gelişim Göstermektedir.
Isırgan Otu Hangi İlde Yetişir?
Çiçek Örtüsü 4 Parçalıdır. Meyveleri Esmer Renkte Ve Fındıksıdır. Tohum, Yağ İhtiva Eden Bir Besi Dokuya Sahiptir. Türkiye'de Yetiştiği Yerler : Hemen Hemen Bütün Anadolu'da Yetişir.
Isırgan Otu Hangi Aylarda Olur?
Mayıs Ve Ağustos Ayları Arasında Toplanan Bitki, Her Tür Toprakta Yetişir. Bilimsel Adı 'Urtica' Olan Bitki Sürtünme Ve Dokunma Durumunda Kaşındırmasından Ve Batma Hissi Uyandırmasından Dolayı Halk Arasında Isırgan Otu Olarak Adlandırılır.
Isırgan Otu Nerede Görülür?
Özet: Isırganotu (Urtica Spp.) Ülkemizde Tarla, Yol Ve Orman Kıyılarında Doğal Olarak Bulunan Ve Dızlağan, Ağdalak, Dalagan, Isırgı Gibi Yöresel Adlara Sahip Tek Veya Çok Yıllık Otsu Bir Tıbbi Bitkidir.
Isırgan Otunun Diğer Adı Nedir?
Isırgan Otu, Geçmişten Bu Yana, Hem Besin Hem De Geleneksel Tedavi Yöntemi Olarak Yaygın Bir Kullanım Alanına Sahip Olagelmiştir. Yapraklarının İki Yüzünde De Yakıcı Tüyer Bulunduğu İçin Halk Arasında Isıran, Yakan Ot, Dalagan Gibi Farklı İsimlerle De AnılırIsırgan Tohumu Isırgan Otu Isırgan Isırgan Otu Tohumu Neye İyi Gelir Isırgan Otu Tohumu Nasıl Tüketilir Isırgan Otunun Tohumu Var Mı Isırgan Otu Tohumu Kilo Verdirir Mi Isırgan Tohumu Tozu Isırgan Otu Tohumu Tozu Isırgan Tohumu Ne İşe Yarar Isırgan Otu Tohumunu Nasıl Tüketmeliyiz Öğütülmüş Isırgan Tohumu Nasıl Kullanılır
Diğer Özellikler
Stok Kodu5NzY5NDI3NjMzNw
MarkaBİNBİR ÇEŞİT GIDA İTH.İHR.PAZ.SAN.VE TİC.LTD ŞTİ
Stok DurumuVar
8690770324072

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

SAYFAMIZDAN YAPACAĞINIZ 800 TL VE ÜZERİNDE ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETİ BİZDEN 
VE BİTTİMİ HAYIR AYRICA SEPETTE EK İNDİRİMLER SİZLERİ BEKLİYOR

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.