KARGO HAKKINDA

KARGOLAR  CUMARTESİ YARIM GÜN PAZAR GÜNÜ İSE ÇALIŞMAMAKTADIR SİPARİŞLERİNİZ İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE TESLİM EDİLMEKTEDİR.

Kargo ve Teslimat Şartları

Teslimat
kargo.pngGenel olarak anlaşmalı olduğumuz kargo firması, Türkiye’nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir. Eğer bulunduğunuz şehirde ilgili kargo acentesi mevcut değil ise Mobil Bölge dışı olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde size ürün teslimi yapılır. Söz konusu ücretsiz teslimat il, ilçe merkezleri için geçerlidir. İl /ilçe merkezlerimiz ve mobil bölge dışında kalan bölgelere ürün teslimatı haftanın belirli bir gününde teslimatı sağlanır. 
Siparişin Kargoya Verilmesi
kargo-verme.pngSitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz kargoya teslim edildiklerinde, sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize siparişiniz ile ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilmektedir.Siparişiniz en geç 5 iş günü içinde kargoya verilir.Firmamız genellikle 5 iş günü değilde siparişin verildiği günden bir gün sonra kargo ya teslimatı sağlanır.bu teslimat sipariş yoğunluğuna göre değişkenlik gösterip firmamız müşterilerimizi bilgilendirmektedir. anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi de pilot bölgede bulunmamanız halinde ürün teslimini en geç 3 iş günü içinde yapmaktadır.Pilot bölgede bulunan müşterilerimiz (yerleşim yerlerinden uzak, düzenli servisin olmadığı bölgeler) anlaşmalı olduğumuz kargo firmasının pilot bölge uygulamaları hakkındaki bilgileri kargo firmasını arayarak ya da ilgili firmanın web sitesinden kontrol edebilirler.
Siparişin Teslim Alınması
kargo-alma.pngSiparişiniz adresinize kargo kuryesi ile ulaştığında, lütfen teslim almış olduğunuza dair imzalamadan önce kargonuzu kargo görevlisinin yanında inceleyiniz. Üründe ezilme, tahribat, vs. bulunması durumunda yanında kolinizi açtığınız kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir.
Bu tutanak ile birlikte ürünün / ürünlerin faturaları, sorununuzu anlatan not ve kargo görevlisine hazırlattığınız tutanak ile birlikte geri göndermeniz gerekir. Ürünler bize ulaştığında sorununuz kayıtlarımıza işlenecek olup, en kısa sürede yeni ürünleriniz size gönderilecektir


 

24.4.2019

Diğer Haberler

SAYFAMIZDAN YAPACAĞINIZ 800 TL VE ÜZERİNDE ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETİ BİZDEN 
VE BİTTİMİ HAYIR AYRICA SEPETTE EK İNDİRİMLER SİZLERİ BEKLİYOR

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.