Mavi Bebek Çikolatası 1 Kg lık Paket

Fiyat:
950,00 TL
Bebek Çikolatası, Kare, Küçük Boyutlu Madlen Çikolatalardır. Genellikle Bebek Doğum Günleri, Bebek Partileri Veya Bebekle İlgili Diğer Özel Günlerde Hediye Olarak Verilirler. Bebek Çikolataları, Beyaz, Sütlü Veya Bitter Çikolata Olabilir.

Bir Anne İçin Bebeğini Beklemek Oldukça Duygusal Bir Süreçtir. Hamilelik Dönemi Boyunca Anne Adayları, Bedensel Ve Zihinsel Olarak Birçok Değişiklik Yaşarlar. Kendilerini Ve Bebeklerini Korumak İçin Sağlıklı Bir Yaşam Tarzı Sürdürürler Ve Bebekleri İçin En İyisini Yapmaya Çalışırlar. Doğum Yaklaştıkça Anne Adayları Heyecan Ve Endişe Doludur. Bebeğin Sağlığı Ve Doğumun Güvenliği Hakkında Endişelenirler. Aynı Zamanda Doğum Sonrası Dönemde Nasıl Bir Anne Olacakları Konusunda Da Düşüncelerini Paylaşırlar. Bebeğin Doğduğu An İse, Anneler İçin Oldukça Duygusal Bir An Olur. Bebeğin İlk Ağlaması, Onu Kucaklamak, Onu İlk Kez Görmek Ve Hissetmek, Anne Adaylarının Hayatlarının En Unutulmaz Anlarından Biridir. Bu Anlar, Anne Ve Bebek Arasında Güçlü Bir Bağın Oluşmasına Da Yardımcı Olur.
 
Bebeklerini Beklerken Anne Adayları, Bir Yandan Heyecanlı Bir Yolculuk Yaşarken Diğer Yandan Da Duygusal Bir Karmaşa İçindedirler. Ancak Bebeklerinin Sağlıklı Ve Güvende Olduğunu Bilmek, Onları Mutlu Ve Huzurlu Eder. Bu Doğrultuda Doğum Öncesi Doğum Hediyelikleri Yaptırırlar. Doğum Hediyelikleri, Bir Bebeğin Dünyaya Geldiği Özel Bir Zamanı Kutlamak Ve Hatırlamak İçin Yapılan Hediye Çeşitleridir. Bu Hediyeler Genellikle Doğum Günü, Bebek Mevlidi, Bebek Partisi Veya Doğum Sonrası Ziyaretlerinde Anne-Baba Tarafından Yakın Arkadaş Ve Akrabalara Verilir. Doğum Hediyeliklerinde Çiftler Çoğunlukla Bebek Çikolatası Tercih Eder. Bebek Çikolatası, Kare, Küçük Boyutlu Madlen Çikolatalardır. Genellikle Bebek Doğum Günleri, Bebek Partileri Veya Bebekle İlgili Diğer Özel Günlerde Hediye Olarak Verilirler. Bebek Çikolataları, Beyaz, Sütlü Veya Bitter Çikolata Olabilir. Bebek Cikolatasi Genellikle Kişiselleştirilir Ve Bebeğin İsmi Veya Doğum Tarihi Gibi Özel Bilgiler Eklenir. Böylece Bebeğin Doğum Tarihini Ve İsmini Hatırlamak İçin De Birer Anı Olarak Saklanabilirler.
 
Günümüzde Birçok Çift Yenidoğan Çikolata Yaptırsada Artık Bebeğin Teyzeleri, Dayıları Veya Halaları Bu Görevi Üstlenmektedir. Bebek Çikolataları Hem Lezzetli Hem De Sevimli Oldukları İçin Yaptırırken Ayrı Bir Özen Gösterilir. 
Diğer Özellikler
Stok KoduwMjAxNjgyMzI0Mw
MarkaBarlo
Stok DurumuVar
8690770322307

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

SAYFAMIZDAN YAPACAĞINIZ 800 TL VE ÜZERİNDE ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETİ BİZDEN 
VE BİTTİMİ HAYIR AYRICA SEPETTE EK İNDİRİMLER SİZLERİ BEKLİYOR

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.