Nazarlık Kurşun 250 Gr lık Paket

Fiyat:
175,00 TL
Eritme Nazar Kurşunu
Ürün hurda kurşundan değil, saf kurşundur. Hurda kurşunlardaki gibi anormal derecede is ve kir yapmaz. Fakat kurşunun doğası gereği bir is olması gayet doğaldır. Kurşun maddesinin ayrıştırma özelliğinden dolayı negatif enerjinin dağılarak pozitif enerjinin güçlendiği düşünülmektedir.

Nazara karşı kurşun nasıl dökülür?
Bakıcı tarafından içinde su olan bir bakır kaba eritilmiş kurşun dökülür. Suya dökülen kurşun alınmadan önce suyun yüzeyi bıçakla kesilir. Su sağ el ile nazar değdiğine inanılan kişinin üzerine serpilir. Bu arada kurşun döken kişi içinden dualar eder.

Kimler kurşun dökebilir?
Kurşun bu işte denenmiş ocaklı ve izinli yaşlı kadınlar tarafından dökülür. Ocaklı; kurşun döken kişinin ailesinin öteden beri bu işle uğraşmış olmasıdır. İzinli; bu ailede kendisinden önce kurşun döken kişiden, bu işlemi yapmak için izin (Destur veya el) almış olmasıdır.

Kurşun döktükten sonra ne yapılır?
Sonrasında dökülen kişinin sırasıyla ayaklarına ve göbeğine kurşundan sürülür. Sonra kabın içerisinde bulunan su kişiye içirilir. Ayrıca rahatsız olan bölgelere de kurşunlu su sürmek suretiyle şifa bulması sağlanır. Bunun yanı sıra bazı erzaklar kullanmak suretiyle ekmek su gibi kuşlara verilebilmektedir.

Uyarılar
Bitkisel ürünleri kapağı kapalı olarak, serin ve kuru ortamlarda muhafaza ediniz. Güneş ışığı ve ısıdan uzak tutunuz. Çocukların erişemeyeceği uzak yerlerde muhafaza ediniz.
Sağlık sorunları için lütfen öncelikle bir sağlık uzmanına danışmanız önerilir.
Yasal mevzuat gereği, ürün açıklamaları kısmında, ürün faydası, hastalık adı veya endikasyon belirterek ürün tanıtımı yapılamamaktadır. En doğru ve güvenilir bilgi için bir sağlık uzmanına danışmanız tavsiye edilir.
Diğer Özellikler
Stok KoduwMTM1OTg0ODA3OQ
MarkaBİNBİR ÇEŞİT GIDA İTH.İHR.PAZ.SAN.VE TİC.LTD ŞTİ
Stok DurumuVar
8690770323743

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

SAYFAMIZDAN YAPACAĞINIZ 800 TL VE ÜZERİNDE ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETİ BİZDEN 
VE BİTTİMİ HAYIR AYRICA SEPETTE EK İNDİRİMLER SİZLERİ BEKLİYOR

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.