Nursima Ada Çayı 20 Adetli
| Fiyat | : | 115,00 TL |
| İndirimli Fiyat (%8,7) | : | 105,00 TL Kazancınız 10,00 TL |
Nursima Ada Çayı 20 Adetli
Kaliteli içerikleri ve titiz seçkisiyle mutfakta ve günlük yaşamda öne çıkan Nursima Ada Çayı 20 Adetli, Gaziantep/Nizip merkezli ticari tecrübemizle hijyenik koşullarda sizlere sunulmaktadır. Hiçbir katkı maddesi içermeyen bu seçkin ürün, Binbir Çeşit Gıda İthalat İhracat Pazarlama Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. ve yalnızca www.1001cesit.com.tr güvencesiyle doğrudan sofralarınıza ve yaşam alanlarınıza ulaştırılmaktadır.
Ürün Özellikleri ve Kullanım Alanları
Mutfaklarınızda ve günlük yaşamınızda ihtiyaç duyduğunuz pratikliği, kaliteyi ve lezzeti bir arada sunan bu ürün; özenli yapısıyla öne çıkar ve geniş bir kullanım alanı sağlar.
Ürün Detayları
- Özenli Seçim: Kalite standartlarına uygun olarak titizlikle tedarik edilmiştir.
- Geniş Kullanım Alanı: Günlük mutfak ve yaşam pratiklerinde rahatlıkla tercih edilir.
- Güvenli Ambalaj: Özelliğini uzun süre koruyan dayanıklı ambalaj ile gönderilir.
Saklama Koşulları
Serin, kuru ve doğrudan güneş ışığı almayan bir ortamda muhafaza edilmesi tavsiye edilir.
Satıcı: Binbir Çeşit Gıda İthalat İhracat Pazarlama Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.
Web: www.1001cesit.com.tr
Marka: Binbir Çeşit Baharat
Gönderim Yeri: Gaziantep/Nizip
Paket İçeriği: Nursima Ada Çayı 20 Adetli
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | NUR1Mjg2OTc5MzM2X7 |
| Marka | Nursima |
| Stok Durumu | Var |
İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler
-
Ege Ve Akdeniz Bölgesinde İzmir Çevresinde Bol Miktarda Bulunmaktadır1.200,00 TL
-
-
Kurutulmuş Domatesin Karakteristik Tadını Sofralarınıza Taşıyan Pratik Ve Lezzetli Bir Üründür550,00 TL
-
Güneşte Kurutulmuş Katkısız Doğal Ev Yapımı Antep Domates Salçası Sizlerle180,00 TL150,00 TL%16,7
-
Doktoroğlu Zeytinyağlı Sabunlarıyla Bilinen Bir Diğer Yerel Markadır Gaziantep te Ve Çevresinde Yaygın Olarak Bulunur1.100,00 TL
-
Üretim Süreci Bulgurla Tamamen Aynı Olan Bu Bulgur Çeşidinin Tek Farklı Buğdayının Farklı Olmasıdır75,00 TL
-
Hacı Abdullah Zeytinyağlı Sabunlarıyla Bilinen Bir Markadır Ürünleri Genellikle Geleneksel Yöntemlerle Üretilmiş Ve Doğal İçeriğe Sahip Olarak Tanıtılır1.100,00 TL
-
Hacı Abdullah Zeytinyağlı Sabunlarıyla Bilinen Bir Markadır Ürünleri Genellikle Geleneksel Yöntemlerle Üretilmiş Ve Doğal İçeriğe Sahip Olarak Tanıtılır1.250,00 TL
Ürün Etiketleri
- Ada Çayı
- Sallama Ada Çayı
- Ada Çayı Sallama
- Nursima Sallama Ada Çayı
- Nursima Ada Çayı 20 Adetli Taptaze Kapına Gelsin
- Nursima Ada Çayı 20 Adetli İle İlgili Arama Sonuçları
- Nursima Ada Çayı 20 Adetli Her Zaman Taze ve Lezzetli
- Fırsatlarla Dolu Nursima Ada Çayı 20 Adetli Ürünlerini Hemen Keşfet
- Binlerce Farklı Nursima Ada Çayı 20 Adetli Fiyatlarını İncelemek İçin Hemen Tıkla
- Farklı Markalar ve Modellerle Bütçenize Uygun Nursima Ada Çayı 20 Adetli Seçeneklerini Keşfedin
- Nursima Ada Çayı 20 Adetli Modellerinde En Uygun Fiyatlar Binbir Çeşit Gaziantepte
- Nursima Ada Çayı 20 Adetli Modelleri & Nursima Ada Çayı 20 Adetli Fiyatları Binbir Çeşit Gaziantepte
