Peryavşan Otu Kısa Mahmut Otu Bodur Otu 500 Gr lık Paket

Fiyat:
100,00 TL
Kısa Mahmut Otu NEDİR
Latince Adı 'Teucrium Chamaedrys' Olan Kısamahmut Ballıbabagiller Familyasındandır. Anavatanı Akdeniz'dir. Ülkemizde Hemen Hemen Her Bölgede Rahatlıkla Yetişir. Bazı Yörelerde Dalak Otu, Meşecik, Acı Yavşan Otu, Mayasıl Otu, Meryem Otu, Yer Meşesi, Yer Palamudu, Er Kurtaran, Kumacu Otu Olarak Da Bilinir.
Peryavşan Otu Nedir, Peryavşan Otu Nerede Yetişir?
Dünyanın Birçok Farklı Bölgesi'nde Doğal Şekilde Yetişen Peryavşan Otu, Aynı Zamanda Türkiye'de De Yetişmektedir. Özellikle Sağlık Açısından Sonra Önemli Faydaların Yanı Sıra, Sarmaşık Biçiminde Farklı Bir Görsel Yapıya Sahiptir.
Peryavşan Otu Nedir?
 Kısa Süre İçerisinde Bol Miktarda Yetişme Özelliğine Sahip Olan Otlardan Biri Peryavşan Otudur. Boyları Genel Olarak 20 İla 50 Cm Arasında Değişkenlik Gösteren Bu Ot, Kısa Sürede Yetişkin Noktaya Ulaşmaktadır. Aynı Zamanda Yetiştiği Bölgeye Ve Alana Bağlı Olarak Dik Ya Da Yatık Bir Görüntüye Sahip Olabilmektedir.
Peryavşan Otu Nerede Yetişir Ve Bulunur?
Peryavşan Otu Türkiye'de Özellikle Doğu Anadolu Bölgesi'nde Yetişen Bir Bitki Türüdür. Aynı Zamanda Avrupa Ve Kuzey Afrika İle Beraber Asya’da Da Yetişen Bir Bitki Olarak Öne Çıkıyor. Genelde Kıyı Alanları Seven Ve Sulak Bölgede Yetişen Bir Bitki Olduğunu Da Söylemek Mümkündür. Bu Sebepten Dolayı Genel Olarak Bulunduğu Bölgeye Göre Eğik Ya Da Yatık Şekilde Görüntüye Sahip Olabiliyor.
Peryavşan Otu Nerede Satılır?
 Peryavşan Otu Doğal Alanlarından Elde Edilmesi İle Beraber Aynı Zamanda Aktarlar Üzerinden De Temin Edilebilir. Böylece Özellikle Çayı Üzerinden Değerlendirilmek Suretiyle Birçok Farklı Faydasından Yararlanmak Mümkündür.
Diğer Özellikler
Stok Kodu5NzkwMDM2MTg2OQ
MarkaBİNBİR ÇEŞİT GIDA İTH.İHR.PAZ.SAN.VE TİC.LTD ŞTİ
Stok DurumuVar
8690770323925

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

SAYFAMIZDAN YAPACAĞINIZ 800 TL VE ÜZERİNDE ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETİ BİZDEN 
VE BİTTİMİ HAYIR AYRICA SEPETTE EK İNDİRİMLER SİZLERİ BEKLİYOR

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.