Talya Kakao Yağı 20 ml

Fiyat:
93,00 TL
Kakao Yağı 20 ml (Soğuk Sıkım)İçindekiler (INCI): Kakao Yağı / Theobroma Cacao Seed Butter. 

Soğuk Sıkım yöntemi kullanılarak elde edilen Talya Kakao Yağı tüm kalite belgelerine sahip olan Talya Bitkisel’in Antalya’da bulunan tesisinde üretilmiştir

Kullanımı: Vücudun ihtiyaç duyduğu  bölgeye birkaç damla uygulanır. 

Kakao Yağı, kuruluk sorunu yaşayan ciltlerde nem verme özelliği sayesinde, kuruluğu ve çatlakların oluşumunu engellemeye yardımcıdır. Düzenli kullanımda hızlı ve sağlıklı bronzlaşmayı sağlamaya yardımcıdır.

 

Üretim Yöntemi: Soğuk Sıkım yöntemi kullanılarak elde edilen Talya Kakao Yağı tüm kalite belgelerine sahip olan Talya Bitkisel’in Antalya’da bulunan tesisinde üretilmiştir.

 

Kakao Yağının Faydaları

 

Bu konu hakkında ulusal ve uluslararası araştırmalar olmasına rağmen,Türk Gıda Kodeksi tarafından hazırlanan/yayınlanan «Türk Gıda Kodeksi Beslenme ve Sağlık Beyanları Yönetmeliği» ndeki yasal zorunluluktan dolayı Kakao Yağının faydalarının tamamından bahsedemiyoruz. Kakao Yağının  faydaları ile ilgili bilimsel araştırmalardan faydalanmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için ilgili sağlık profesyonellerine başvurmanızı tavsiye ederiz. 


Talya ürünleri; Amerika Gıda ve İlaç Dairesi Onayına (FDA), İyi Üretim Uygulamaları Belgesine (GMP), Helal sertifikasına ve TSE onaylı ISO 22000 ve 9001 belgelerine sahiptir.

 

Uyarılar: Çocukların ulaşamayacağı yerde, oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız. Göz ile temasından kaçınınız.

 

Son Kullanma Tarihi ve Parti No. ambalaj üzerindedir.
Diğer Özellikler
Stok Kodu454789647
MarkaTalya Bitkisel Ürünler
Stok DurumuVar
8690770322340

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

SAYFAMIZDAN YAPACAĞINIZ 800 TL VE ÜZERİNDE ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETİ BİZDEN 
VE BİTTİMİ HAYIR AYRICA SEPETTE EK İNDİRİMLER SİZLERİ BEKLİYOR

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.