Viktoria Koyu Kahve Renk Kumaş Boyası 10 Grlık Paket

Fiyat:
35,00 TL
Bir paket (10 Gr.) Viktoria Kumaş Boyası, 200 Gr. kumaşı mükemmel boyar.

Özel bir dokunuşa ne dersiniz? Viktoria Kumaş Boyaları ile tüm eski/ yeni tekstil ürünlerini ve ev eşyalarını dilediğiniz renge yeniden dönüştürebilirsiniz. Eğer Viktoria Kumaş Boyasına sahipseniz gerisi çocuk oyuncağı.

PEKİ KUMAŞ BOYASI NASIL KULLANILIR
Viktoria Çamaşır Makinesi
1. Boyamadan önce giysinin üzerindeki leke lekelerini çıkarın. Bu, boyama yaparken düzgün renk sonuçlarının elde edilmesine yardımcı olacaktır. Ön yıkama maddesini ılık, sabunlu suyla yıkayınız. Bu, boya emilimine engel olabilecek tüm yüzeylerin giderilmesine yardımcı olur.

2. Su sıcaklığını mümkün olan en sıcak ayara getirin ve en az 30 dakika veya daha uzun bir yıkama döngüsü yapın. Ürün boyada ne kadar uzun olursa, renkler de o kadar koyu olur.

3. Lastik eldiven giyin, VİKTORİA KUMAŞ BOYASINI plastik bir kapta çok sıcak su ile karıştırın. İyice eritin.

4. Ayrı bir kapta, pamuk veya keten gibi doğal lifler boyandığında, 4 bardak çok sıcak suya 1 bardak tuzu çözün. Eğer ipek veya naylon boyama yapıyorsanız, 1 fincan sirke ile 2 ila 4 bardak sıcak musluk suyu karıştırın.

5. Seviye boyamasını desteklemek için 1 çay kaşığı bulaşık deterjanı ekleyin.

6. Döngüyü başlat.

7. Boya çözeltisini dağıtıcıya dökün. Sonra tuzu veya sirke çözeltisini dökün. Dağıtıcıyı 4 bardak daha sıcak musluk suyuyla iyice yıkayınız.

8. Rengi arttırmak ve renk kanamasını azaltmak için FİSKE KUMAŞ BOYASI SABİTLEYİCİYİ yumuşatıcı bölümüne dökün. 1 paket Viktoria için 1 paket fiske kullanın. 

9. Hafif deterjanlı ılık suda öğeyi tekrar yıkayın.

10. Çamaşır makinesini temizlemek için : Kapağın iç tarafını silin ve boyalar bu bölgelere girebileceğinden iç dağıtıcıdan (eğer varsa) biraz ağartıcı dökün. Daha sonra yıkayıcıyı en yüksek su seviyesine kadar doldurun ve en sıcak su sıcaklığı ayarını seçin. 2 bardak klorlu ağartıcı ile deterjan ekleyin ve 3 eski havlu ile tam bir yıkama döngüsü çalıştırın.

Viktoria Kaynatma Yöntemi
1. Ne kadar boyaya ihtiyaç duyulduğunu belirlemek için, boyanacak öğeyi bir gıda terazisinde tartın veya ağırlığı tahmin edin. Genel olarak, bir paket VİKTORİA KUMAŞ BOYASI 200 gram kuru kumaş boyayacaktır. Boyama yaparken çok daha koyu bir renk elde etmeye çalışıyorsanız, boya oranını ikiye katlayın.

2. Kumaşınızın boyayı kabul edip etmeyeceğini veya istediğiniz renge ulaşıp ulaşmayacağına dair şüpheniz varsa, önce bir renk örneği test etmenizi öneririz.

3. Boyamadan önce giysinin üzerindeki lekeleri çıkarın. Bu, boyama yaparken düzgün renk sonuçlarının elde edilmesine yardımcı olacaktır. Ön yıkama maddesini ılık, sabunlu suyla yıkayınız. Bu, boya emilimine engel olabilecek tüm yüzeylerin giderilmesine yardımcı olur.

4. Plastik masa örtüsü ile sobanın çevresini örtün ve olası dökülmelere karşı korumak için kullanışlı kağıt havlular bulundurun.

5. Elleri lekelenmekten korumak ve sıcak su ile çalışırken bunları izole etmek için lastik eldiven kullanın.

6. Kumaşın serbestçe hareket etmesi için yeterli miktarda paslanmaz çelik bir tencereyi doldurun . Soba üstündeki potu ve ılık suyu kaynatmanın hemen altında (95 C° veya daha büyük) kapatın.

7. Rengi arttırmak için: (1) pamuk, suni ipek, rami veya keten içeren kumaşları boyarken bir bardak tuz ekleyin; (2) naylon, ipek veya yün içeren kumaşları boyarken bir bardak sirke ekleyin. Seviye boyamasını desteklemek için 1 çay kaşığı bulaşık deterjanı ekleyin.

8. Su kaynamaya başladığında, boya ekleyin ve iyice karıştırın.

9. Boyayacağınız eşyayı ıslatın ve boya banyosuna ekleyin.

10. Yavaşça ve sürekli karıştırın. İlk 10 dakika en kritik olanıdır. Karıştırma, leke bırakmadan eşit bir renk sağlamaya yardımcı olur.

11. Öğe, 10 dakikadan bir saate kadar boya banyosunda kalabilir. Rengin tam olarak alınmasını sağlamak için kumaşı boya banyosunda en az 30 dakika tutun. Naylon, diğer liflerden çok daha hızlı ve çok daha koyu boya yapma eğilimindedir, bu nedenle boya banyosunda ihtiyaç duyulan zaman daha azdır.

12. İstenen renk elde edildiğinde, boya banyosundan çıkarın. Kumaş ıslak olduğunda daha koyu görünecek ve kurudukça biraz daha açılacaktır. Fazla boyayı sıkın. 

13. Ilık su içinde durulayın ve ardından durulama suyu berraklaşana kadar yavaş yavaş suyu soğutun.

14. Ilık suyla yumuşak bir deterjanla yıkayın, durulayın ve kurulayın.
Diğer Özellikler
Stok Kodu4NDgyNjE1NzU4NQ
MarkaViktoria Kumaş Boyası
Stok DurumuVar
8690770322581

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

SAYFAMIZDAN YAPACAĞINIZ 800 TL VE ÜZERİNDE ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETİ BİZDEN 
VE BİTTİMİ HAYIR AYRICA SEPETTE EK İNDİRİMLER SİZLERİ BEKLİYOR

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.